Motywujący SMS – ile to będzie kosztowało?

Czas podzielić się ostatecznymi ustaleniami co do tego ile będą kosztowały motywujące sms-y i jak będzie wyglądał ich zakup.

A więc po kolei:

Wysyłka będzie obsługiwana przez zewnętrzny system, niezależny od Twojego rachunku telefonicznego i niezwiązany z usługami jakiegokolwiek operatora sieci komórkowej – czyli możesz otrzymywać sms-y będą w dowolnej krajowej sieci.

Rejestracja w systemie będzie polegała na zalogowaniu się na specjalnie przygotowanej stronie, a następnie podaniu numeru telefonu, numer ten będzie musiał zostać potwierdzony – zostanie w tym celu wysłany specjalny sms z kodem aktywacyjnym.

Aby otrzymywać cytaty, trzeba będzie wykupić odpowiedni pakiet, i tutaj w chwili obecnej przewiduję następujące pakiety:

 • 365 dniowy – czyli cały rok cytatów!
 • 180 dniowy
 • 90 dniowy
 • 60 dniowy
 • 30 dniowy

Jeżeli chodzi o ceny, to na początku pisałem, że cena jednego cytatu będzie się zawierała w granicach 20 – 30 groszy, jednak udało się utrzymać, a nawet zejść poniżej dolnej z tych granic, tak więc odpowiednio:

 • 19 groszy w pakiecie Dawka365 – co daje 69,35zł za pakiet
 • 20 groszy w pakiecie Dawka180 – 37,80zł za pakiet
 • 21 groszy w pakiecie Dawka90 – 19,80zł za pakiet
 • 22 grosze w pakiecie Dawka 60 – 13,20zł za pakiet
 • 23 grosze w pakiecie Dawka30 – 6,90zł za pakiet

Aktywacja pakietu polegała będzie na zakupie kodu aktywacyjnego. Zakup ten będzie odbywał się za pośrednictwem systemu płatności PayU, czyli będzie się wchodziło na specjalną stronę tego systemu i tam będzie można zakupić kod. Następnie kod trzeba będzie wprowadzić na stronie, na której wcześniej podało sie numer i to spowoduje aktywację pakietu i codziennie o określonej godzinie (jak pisałem każdy ustala sobie godzinę) będzie wysyłany jeden cytat.

Tak to w chwili obecnej wygląda, w razie jakichkolwiek pytań – pisz śmiało w komentarzach poniżej.

Najbardziej interesuje mnie to, czy w ten sposób dobrane pakiety odpowiadają Twoim oczekiwaniom, będę wdzięczny za uwagi.

P.S. Start usługi już wkrótce, a dla zapisanych na listę oczekujących specjalna oferta 🙂

Podziel się tym wpisem:

  Komentarze

  komentarzy

  11 przemyśleń nt. „Motywujący SMS – ile to będzie kosztowało?”

  1. Szczerze mówiąc, byłam przekonana, że płatność za sms będzie doliczana do mojego rachunku. Mnie odpowiadałaby taka forma płatności.

   1. Rozumiem, z pewnością tak było by dla wielu osób wygodniej, jednak wymagało by to pośrednictwa operatorów sieci komórkowych, znacznie utrudniając zorganizowanie usługi i podnosząc jej koszty.

  2. Gdyby nie te PayU… Ale dobra…. Przeżyję.

   ok 60zl. na rok drobnostka.
   Już można dowiedzieć się daty rozpoczęcia tego systemu?

   1. Super!

    Właśnie dodałem w panelu opcję, która pozwala wybrać, czy chcesz otrzymywać ten sam cytat co w mailu, czy inny, który w mailu pojawi się dopiero za ponad rok 🙂

  Możliwość komentowania jest wyłączona.