Motywujący cytat jako pobudka?

W poprzednim wpisie wspomniałem o nowej ciekawej funkcji, jaka zostanie wprowadzona do motywujących sms-ów.

Już zdradzam, o co chodzi:

Będziesz mieć możliwość samodzielnego określenia godziny wysyłki sms-a!

Jeżeli więc chcesz, aby motywujący sms przywitał Cię podczas śniadania, w drodze do pracy / szkoły lub w jakiejkolwiek innej istotnej dla Ciebie chwili – będzie można do tego celu tę funkcję wykorzystać!

Od firmy obsługującej wysyłkę sms-ów otrzymałem zapewnienie, że sms jest dostarczany w ciągu maksymalnie 15 sekund od momentu wysłania, natomiast moje testy pokazały, że w zależności od pory dnia, jest to od kilku sekund do minuty, więc i tak całkiem nieźle.

Rozwiązanie ma niestety jedną słabą stronę, mianowicie nie posiada jednego stałego numeru, z jakiego są wysyłane sms-y z cytatami. Nie będzie więc możliwe dodanie go do książki adresowej (chyba, że masz możliwość utworzenia w niej jednego kontaktu z wieloma numerami, ale sam nie wiem ile tych numerów nadawczych będzie).

Mam jednak nadzieję, że możliwość dokładnego określenia godziny wysyłki to zrekompensuje i dzięki temu zawsze będzie wiadomo, że właśnie przychodzi motywujący cytat 🙂

W razie pytań lub uwag proszę o komentarz.

Podziel się tym wpisem:

  Komentarze

  komentarzy

  8 przemyśleń nt. „Motywujący cytat jako pobudka?”

  1. Motywujący cytat o 7 rano to coś na wagę złota dla mnie 🙂 Nie mogę się doczekać.

  2. Kiedy mają wystartować motywujące smsy? W nowym liceum dawka motywacji na początek każdego dnia będzie na miarę złota. Zmotywowany z celem przed sobą wejść do szkoły i zrobić wszystko według planu z pasją i motywacją. Mam nadziję żę do 1 września system stanie i będzie prosperował.

    1. Błędu nie zauważyłem, a sms-y powinny ruszyć w przyszłym tygodniu, więc od wrześnie spokojnie będziesz mógł ruszać do szkoły z dodatkową dawką motywacji 🙂

     1. No to czekamy. A o aktywacji tej usługi osoby zgłoszone na listę(aktualnie pod tagiem Motywujące Smsy) dostaną email o tym, że system już działa(że właśnie ruszył?).

      1. Tak, osoby zapisane na tą listę dowiedzą się o tym nawet zanim pod tym linkiem zacznie działać docelowa strona.

  3. „…Rozwiązanie ma słabą stronę, mianowicie nie posiada jednego stałego numeru, z jakiego będą wysyłane sms-y z cytatami…” Nasuwa mi się obawa, że „ktoś” nieuprawniony może podszyć się pod właściciela „Dawki motywacji” i zrujnować tę piękną rzecz. Czy bierzecie pod uwagę taką sytuację?

   1. Raczej trudno wyobrazić sobie taką sytuację, sms-y będzie wysyłał zewnętrzny system i nie będzie wymagane wysyłanie czegokolwiek z telefonu, więc nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby się podszyć.
    W jakim celu?

  Możliwość komentowania jest wyłączona.