Start bloga!

Dawka Motywacji wzbogaciła się o bloga.

Będzie on służył przede wszystkim dyskusjom na temat rozwoju strony, aby jeszcze lepiej dostarczała Wam inspirację do działania, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie co do innych treści 🙂

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub pomysły – pisz śmiało w komentarzu poniżej (standardowym lub jeśli wolisz Facebookowym)

DarekDzięki!
Darek

P.S. Wkrótce roześlę pierwszą ankietę…

Podziel się tym wpisem:

  Komentarze

  komentarzy

  20 przemyśleń nt. „Start bloga!”

   1. super sprawa z tym blogiem Darek
    w końcu mogę Ci podziękować osobiście za codziennego „kopa w d

  1. Ja też tak mam :):):) … świetna sprawa :):) powodzenia jestem z Tobą :P:P

  2. Szczerze mówiąc to wydaje mi się, ze koncepcja bloga niekoniecznie mogłaby się sprawdzić bo blogów – ogólnie mówiąc – motywacyjnych trochę jest, a poza tym trzeba regularnie jakieś artykuły pisać. ja naprawdę czekam aż powstanie jakiś portal, który będzie zbierał z sieci ciekawe artykuły z różnych serwisów, tak żeby każdy mógł coś dla siebi znaleźć. świetnym przykładem jest serwis forsal.pl, typowo finansowy ale dla mnie zdecydowanie ciekawszy niż forbes czy puls biznesu. forsal tak naprawdę ściąga artykuły z różnych innych serwisów i oczywiście na dole podpisuje że to jest np z forbesa czy z pulsu biznesu. a takiego podobnego serwisu zwiazanego z motywacją, rozwojem osobistym, nlp czy innymi tego typu sprawami jeszcze nie widziałem. pzdr artur;]

   1. Zgadzam się, blogów motywacyjnych jest cała masa i ja nie chcę tworzyć kolejnego bloga motywacyjnego. Ten blog ma służyć przede wszystkim wymianie pomysłów dotyczących tego, w jaki jeszcze sposób można wykorzystać motywujące cytaty, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę.

    Ja sam choć wszystkie cytaty już znam i czytałem je co najmniej kilkanaście razy, ciągle lubię do nich wracać 🙂

    Z forsala również od niedawna korzystam i faktycznie sobie chwalę, pomysł na serwis – agregator motywacyjny ciekawy, wart rozważenia 🙂

    1. dlatego wydaje mi się, że właśnie takie zbieranie różnych artykułów z różnych serwisów będzie prostsze, może nie mniej czasochłonne co pisanie bloga, ale z drugiej strony można zaoferować czytelnikowi kilka artykułów dziennie o różnej tematyce. poza tym autorzy różnych blogów na pewno będą zainteresowani jeśli ich artykuły będą regularnie pojawiać się na zewnętrznej stronie, szczególnie w gronie innych ekspertów i znawców tematu;] jakby co to zgłoszę się po 5% udziałów za pomysł;]

     1. Z pewnością było by to o wiele bardziej czasochłonne i wymagało sporo zaangażowania, oczywiście jeżeli myślimy o ręcznym dodawaniu treści (wymagającym wcześniejszej weryfikacji czy rzeczywiście są wartościowe), a nie jakimś automatycznym zaciąganiu czego się da – bo do tego można wykorzystać chociażby jakiś czytnik RSS.

      Niemniej jednak uważam, jest to pomysł na całkiem inny, nowy serwis. gdyż tutaj chcę się skupić tylko i wyłącznie na cytatach, aby Dawka Motywacji kojarzyła się jednoznacznie – jako motywujący cytat.

   2. ja właśnie zaczynam, ale ciężko utrzymać w ciągu natłoku spraw codziennych takie coś:)
    Fajnie, jakby ktoś w 100% oddał się właśnie takiemu zadaniu:)
    Pozdrawiam

  3. Niespodziewanie i ja tam mam. Świetny pomysł na początek dnia dostać porządną dawkę motywacji:)
   Powodzenia.

  4. Fajny pomysł z tą codzienną dawką motywacji. Super, że jest blog.
   Pozdrawiam 🙂

   1. Witaj Darku 🙂
    To fajny pomysł…….i dzięki WIELKIE za motywacje.
    A.B.

  5. Witaj.
   Dziękuje za codzienną dawkę motywacji.
   Niektóre cytaty dają mocny zastrzyk energii, inne zmuszają do myślenia i zastanowienia się nad sobą, nad swoim życiem i nad tym co się robi,a czego nie robi,a może powinno:)
   Pozdrawiam serdecznie.

  6. Dziękuję za wszystkie pozytywne opinie 🙂

   To dla mnie duża dawka motywacji i potwierdzenie, że strona spełnia swój cel.

  7. Dla mnie to dobry moment na refleksję nad sobą, życiem i nad drugim człowiekiem. Myśli te są dla mnie inspiracją do działania a także rozsylam je znajomym, dodając własny komentarz lub pytanie retoryczne.

  8. Motywacja jest w życiu bardzo ważna. Czasem tracimy entuzjazm i zaczynamy popełniać błędy. Nie chcę działać mechanicznie ale chcę się rozwijać. Motywacja pomaga nabrać energii i powoduje, że zastanawiam się teraz nad wieloma sprawami, które kiedyś były dla mnie mało istotne. Chciałabym żeby były poruszane kwestie związane ze skutecznym motywowaniem pracowników oraz jak spowodować aby trujący sceptycyzm nie wpływał negatywnie na nasze życie. Może również trochę humoru, jakieś prawdziwe historie z życia z morałem. Pozdrawiam:)

  9. Dawka Motywacji to świetny projekt! Brakuje mi jedynie opcji udostępnienia cytatu np. na Twitterze czy Facebooku. Chętnie bym z niej korzystał.

   Pozdrawiam 🙂

  Możliwość komentowania jest wyłączona.