Jak będzie wyglądał motywujący sms?

Jestem już po pierwszych testach systemu do wysyłki motywujących cytatów sms-em. Oto jak wygląda przykładowy cytat na telefonie:

Motywujący sms

Jak widać, sms-y będą wysyłane bez polskich znaków. Oprócz tego będą zawierały pełną treść aktualnego cytatu i jego autora, a jeżeli limit znaków pozwoli to jeszcze opis autora w nawiasie oraz adres strony. Jeżeli treść cytatu będzie długa, zostanie on wysłany jako podwójna wiadomość, ale z punktu widzenia odbiorcy nie powinno być to zauważalne – testy tego typu cytatów pokazały, że cała podwójna treść dociera od razu.

Oprócz tego trwają prace nad jeszcze jedną funkcjonalnością, która może okazać się bardzo ciekawa, ale o tym poinformuję w następnym wpisie 🙂

Tymczasem mam dla Ciebie niespodziankę: jeżeli chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądał motywujący cytat na Twoim telefonie, napisz do mnie maila i podaj numer, a wyślę Ci ręcznie z systemu przykładowy cytat.

Jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi – pisz śmiało w komentarzach poniżej.

Podziel się tym wpisem:

  Komentarze

  komentarzy

  13 przemyśleń nt. „Jak będzie wyglądał motywujący sms?”

  1. Włączanie i wyłączanie na listę siebie też będzie poprzez sms-y? Czy poprzez wejście na stronę i podanie numeru? Bo jak to drugie to jest to niedobre. Powód? Przez pomyłkę jednej liczby zapisujesz na to kogoś nieznanego, a on opłaca te smsy. Więc to powinno być coś w rodzaju usług Orange np. z ang. jak wysyłają 1 słówko dziennie, wraz z przykładowym zdaniem. To, czy go dostajesz, czy nie zależy od tego, czy wyśle się smsa zapisującego i wypisującego z listy numerów z tej usługi. Pozdrawiam Przemek.
   PS. nie mogę się doczekać wejścia tego w życie ^^

   1. Włączanie będzie odbywało się przez wejście na stronę i podanie numeru.
    Nie będzie jednak możliwości pomyłki, ponieważ numer telefonu trzeba będzie potwierdzić – zostanie wysłany sms z kodem, więc w razie błędu będzie można po prostu numer usunąć i wpisać raz jeszcze poprawny.

    Sieci komórkowe mają rzeczywiście wiele takich usług, ta jednak będzie działała niezależnie, ponieważ tylko wówczas możliwe jest rozwiązanie tego w miarę prosto i utrzymanie przyzwoitych cen sms-ów (w przypadku typowych usług Premium sieci komórkowe zabierają 50% dla siebie).

  2. Dotarł smsik. ^^ Jak tak będą docierać to jeszcze lepiej, niż początkowo myślałem. Trafił mi się cytat: „Nie trzeba dążyć do bycia człowiekiem sukcesu, tylko człowiekiem wartościowym.”. Nawet niedawno był chyba na mailu, ale nie ważne mam nadzieję, że jak najszybciej ruszy ten pomysł w życie(w pełny rozmach).

   Zawsze będą smsy przychodziły z tego samego numeru? Czy to był testowy numer? Bo nie wiem czy sobie zapisać w kontaktach: Dawka Motywacji.

   1. Niestety jest jedna wada tego rozwiązania – sms-y nie będą przychodziły z jednego ustalonego numeru, tylko z aktualnie dostępnego numeru z puli, więc może to być nawet za każdym razem inny numer…

    Ale będzie jedna dodatkowa funkcjonalność, która mam nadzieję będzie pozwalała zrekompensować tę wadę – o tym w następnym wpisie 🙂

  3. Super, dzięki sms doszedł 🙂 i jak zwykle pozytywnie zmotywował do działania! Pozdrawiam, Anka

  4. Właśnie skończyłem lekturę tekstu, który otrzymałem od Piotra Michalaka, w kórej opisujesz swoją historię z tym biznesem. Bardzo inspirujący tekst. Dopiero zaczynam swój biznes http://www.dsmaster.pl i postaram się zastosować Twoje wskazówki i systemy. Dzięki :).

  Możliwość komentowania jest wyłączona.